ANASAYFA  ||  HAKKIMIZDA  || İLETİŞİM

Havuz Kimyasallari T.C Sağlık Bakanlığından Onaylı Olmalıdır. Sizler İçin Kaliteyi Ekonomi İle Birleştirdik Fiyatlarımızı indirdik. Sağlık Şakaya Gelmez. İşi Uzmanına Bırakın.

 KLOR GRANÜL % 90
 KLOR SIVI
 KLOR TABLET
 YOSUN ÖNLEYİCİ
 ÇÖKERTİCİ
 PH (-) DÜŞÜRÜCÜ
 PH (+) YÜKSELTİCİ
 PARLATICI SERTLİK GİDERİCİ
 HAVUZ TEMİZLİYİCİLER
 MANTAR ÖNLEYİCİ
 KIŞ BAKIM ÜRÜNLERİ
 FİLİTRE TEMİZLEYİCİ
 EXT. KONSANTRE KLOR
 
 SEZON BAŞLANGICI
 NORMAL SEZON
 SUYUN BAKIMI VE GEREKLERİ
 KIŞLIK BAKIM
 HATIRLATMALAR
 REFERANSLARIMIZ
 SERVİS AĞIMIZ
 YORUMLARINIZ

HAKKIMIZDA

Yüzme havuz kimyasalları ve ekipmanları sektöründe 16 yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermekteyiz. havuz kimyasalları ve havuz ekipmanları konusunda güleryüzlü uzman kadromuz yüzlerce yüzme havuzunu kaliteden ödün vermeden sağlıklı bir biçimde kullanıcılarına sunmuş ve aynı kalitede faliyet göstermişdir.

Firmamız her türlü yüzme havuzu, masaj havuzu, şok havuzu, süs havuzu, su spor merkezleri, oteller, kaplıcalar ile çalışmaktadır. Günümüzün son teknolojisini uygulamakta, güvenli ve sorunsuz havuzlar oluşturmaya devam etmektedir.Sağlık yaşamınızda titiz seçimler gerektirir.
Ürünlerimizin tamamı T.C Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır.

HİZMETLERİMİZ

:: Bütün havuz probleminize 24 saat hizmet vermekteyiz.

:: Sezonluk havuz bakımı

:: Senelik havuz bakımı

:: Sezon başlangıcı havuz açılışı

:: Havuz suyunun şartlandırılması

:: Havuzdaki teknik arızaların giderilmesi

:: Günlük haftalık havuz bakımı ve temizliği

:: Havuz temizliği

:: Hertürlü havuz kimyasalları satışı

:: Havuz suyunun durumu ile ilgili aylık tahlil ve rapor hazırlanması

ÜRÜNLERİMİZ

:: Havuz Kimyasalları
:: Havuz ızgaraları
:: Havuz köşe parçaları
:: Her ebat havuz süpürgeleri
:: Havuz hortumları
:: Havuz valfleri
:: Havuz kum filtreleri
:: Havuz dalgıç pompaları
:: Havuz su altı lambaları
:: Havuz dip süzgeçleri ve Besleme Nozulları

SIVI KLOR , ŞOK KLOR

 

Havuzun suyunda ve kullanma sularında dezenfekte ve klor ihtiyacı için kullanılır. Çabuk çözülebilen aktif klor içeren ve kireç ihtiva etmeyen bir üründür. Ani klorlamalar için kullanılır. Şoklama klorudur.

KULLANIM ŞEKLİ :

Aktif klor kimyasal özelliği kirliliğin yani sıra havuz suyunun PH- değerinede bağlıdır. PH- değerinin 7-2-7-6 arasında tutulması gereklidir.

KULLANIM MİKTARI : Etkili bir dezenfeksiyon (Klorlama) için PH- değerini kesinlikle 7-2-7-6 arasında tutmalıdır. ilaveler aksam saatleri yapılmalıdır. 100 m3 havuz suyuna 7-8 litre ilave edilir.

35 KG : 105,00 TL +KDV      

 

 0532 645 4003 WhatsApp ile iletişime geç  WhatsApp İletişim Online Satın Al  
 


Sıvı Klor, su arıtma sistemlerinde ve yüzme havuzlarında klorlama yapılması için kullanılan bir üründür.

Kimyasal adı sodyum hipoklorittir. Ticari olarak sıvı klor olarak adlandırılır. Sodyum hipoklorit içme sularının ve diğer su kanallarının dezenfeksiyonunda kullanılmaktadır. Klor bazlı dezenfektanlar, içme suyu, kullanma suyu, kuyu suyu, havuz sularında dozajlama sistemi ile kullanılır.

Sıvı klor, taşınması kolay, kullanımı oldukça basit bir klorlama ürünüdür. İl, ilçe ve köylerde su klorlanması sıvı klor ile yapılmaktadır. Su arıtılması haricinde sanayide değişik amaçlar ile de kullanılmaktadır.

Sıvı Klor ile gaz klor karşılaştırılmasında sıvı klor daha güvenli, maliyet avantajlı, kullanım ve nakliye kolaylığı sağlayan bir dezenfektandır.

Bu yüzden sıvı klorun gaz klora göre ticari olarak satışları da çok daha fazladır. Sodyum hipoklorit solüsyonu atık sularda siyanürü etkisiz hale getirmek için de kullanılmaktadır. Toplu temizleme yapılan durumlarda sodyum hipoklorit daha yoğun siyanür içeren sıvıların arındırılmasında da kullanılır. Ayrıca sodyum hipokloritin yaygın olarak kullanıldığı diğer bir alan da yüzme havuzlarıdır. Sodyum hipoklorit kullanılarak dezenfekte edilen yüzme havuzlarının sularında bir renk açılması da görülür. Yüzme havuzlarının temizliğinde sodyum hipokloritin kullanılmasının sebebi hiçbir mikrooraganizmanın bu sıvıda oluşamamasıdır.Sıvı Klor Ambalajları
Sıvı Klor dökme olarak tankerlerle sevkiyatının haricinde plastik ambalajlarda satılmaktadır. Orjinal olarak 35 Kg lik bidon seçeneği bulunmaktadır. Bu  seçenek haricinde IBC tanklarlada sıvı klor alınabilir. Ibc tanklar tonajlı olarak ürün almanızı tek bir ambalaj ile sağlamaktadır. Palet üzeri montajlı olan Ibc tanklı sıvı klor alımlarında depolama kolaylığını elde edersiniz.

sıvı-klor-satan-firmalar
Ambalajlı olarak alınınan sıvı klor ürünlerinin serin ve güneş görmeyen ortamlarda depolanması gerekmektedir. Sıvı Klor sıcak ortamlarda ve gerekli depolama koşullarının sağlanmaması durumunda aktif klor oranını kaybeden bir üründür.

Firmamıza ulaşarak sıvı klor ürünleri, ambalajları, saklama koşulları gibi daha kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sıvı Klor Satış
Satışlarımız merkez depomuzdan Türkiye geneline yapılabilmektedir. Sıvı Klor satışlarımız anlaşmalı kargo firması ile her gün kendi tesislerimizden gerçekleşmektedir. Dilediğiniz klor ürünü ile ilgili firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız, Sıvı Klor, sıvı klor test kitleri, klor dozaj pompaları, tablet ve toz klor gibi tüm klor çeşitleri ile Türkiye geneline hizmet veren ve bilinen bir havuz kimyasalları satoş firmasıdır.

Sıvı Klor satışlarımızda aynı gün kargo imkanı bulunmaktadır. Aynı gün kargo imkanı ile sıvı klor siparişleri Türkiye geneline bir ya da iki gün gibi çok kısa sürelerde adrese teslim edilebilmektedir. Satışlarımız, fiyatlarımız ve daha kapsamlı bilgiler için bizi dilediğiniz an arayabilirsiniz.

Sıvı Klor Dozaj Pompası
Sıvı klor kullanımlarında en etkili ve en ekonomik sistem klor dozaj pompası sitemleri yapılan klorlamardır. Klorlama yapılmak istenilen ortamda çok basit ve ekonomik bir sistemle klorlama yapmak oldukça basittir. En doğru klorlamanın yapılabilmesi için üç ürüne ihtiyaç vardır. Bunlar; Sıvı Klor, Klor Dozaj Pompası ve Klor Test Kiti. Bu üç ürün ile klorlama yapılmak istenen ortam otomatik olarak klorlanır ve yapılan klorlama oranları test kitleri ile ölçülebilir. Bu üç ürünün paket halinde firmamızdan temin edebilirsiniz. Bu üç ürüne en cazip tek fiyatla firmamızdan alabilirsiniz. Türkiye geneline satışımız bulunmaktadır.

 

 

HİZMETLERİMİZ  
> Havuz Bakımı
> Havuz Tadilatı
> Yüzme Havuzu Yapımı
> Havuz Kimyasalları
> Havuz Ekipmanları Merhaba Royal Havuz hersene TÜRKİYE GENELİ BAYİİLİK 'LER TÜM TÜRKİYE İSTANBUL Ve KOCAELİ
> Periyodik Bakım havuz kimyasallarınızı kullanıyoruz. VERİLECEKTİR.

Servis  Ağımız Vardır.

> Teknik Destek Devamı için ::TIKLAYINIZ:: BAYİİMİZ OLUN

Servis ağımız için  TIKLAYINIZ

KAMPANYALARI GÖRMEK TIKLAYINIZ

> Suyun Arındırılması

 

   

    
    HAVUZ KİMYASALLARI                                                 HAVUZ EKİPMANLARI

 
    Yosun Önleyici PH Düşürücü Havuz Süpürgesi Havuz Kepçesi
    Klor PH Yükseltici Havuz Fırçası Havuz Suyu Test Kiti
    Çökertici Ayak Dezenfektanı Teleskopik Sap Havuz Merdiveni
    Parlatıcı Klor Tablet Havuz Emiş Hortumu Havuz Lambası

 

 

 

 
  Fatih Sultan Mehmet Cad. No : 203 Bayramoğlu /Darıca/ KOCAELİ
  Copyright © 2000-2010 Havuzkimyasallarim.com Tüm hakları saklıdır.
   havuz kimyasalları     havuz     havuz bakımı     google  iş birliği...